Benefity

Inkubator UW to ekosystem na który składają się nie tylko ludzie, przestrzenie i dostęp do zasobów akademickich, ale też sieć partnerów, którzy oferują swoje wsparcie w rozwijaniu studenckich przedsięwzięć. Pracujemy nad tym, aby benefitów od partnerów przybywało i były ważną częścią naszej działalności!

Z kim współpracujemy?

logo brand24

Brand24

Kto nie słyszał o tym znanym na całym świecie narzędziu do monitoringu mediów? Jest to niezwykła możliwość wsparcia etapu walidacji pomysłu biznesowego profesjonalnym narzędziem. I to z 3 miesiącami za darmo oraz zniżką na dalsze użytkowanie

logo wspieram.to

Wspieram.to

Platforma crowdfoundingowa pozwalająca zebrać środki na realizację ważnego społecznie, ciekawego artystycznie lub niezwykłego projektu na wczesnym etapie rozwoju, a także zbudować wokół niego zaangażowaną społeczność. Studenci współpracujący z inkubatorem mogą liczyć na prowizję obniżoną do 3,5% oraz dedykowanego opiekuna wspierającego akcję od strony wspieram.to.

logo LT capital

LT Capital

To Fundusz Venture Capital specjalizujący się w inwestowaniu w projekty badawczo-rozwojowe. Studenci mają dostęp do specjalistów, którzy odpowiedzą na ich pytania, zaopiniują projekty i ocenią ich gotowość. Taki “fast track” daje możliwość uniknięcia bycia jednym z bardzo wielu projektów, które próbują zdobyć uwagę Funduszu.

Dzieje się