Rekrutacja do ostatniej edycji Laboratorium Pomysłów!

Do 15 listopada można aplikować o ostatnie już dofinansowanie w ramach Laboratorium Pomysłów. Dofinansowanie, które zostanie przeznaczone na wydatki potrzebne do realizacji projektu.

Miesięczna pula grantów to 4 tysiące złotych, a jednorazowe dofinansowanie projektu to 1 500 złotych.

Jakie projekty można zgłaszać?
Projekty z szeroko pojętego obszaru life science, tj. biologia, chemia, biotechnologia, farmacja, medycyna, zdrowie publiczne itp.

🤓 Zagadnienia edukacyjne takie jak spotkanie z ekspertem, specjalistyczny warsztat, szkolenie itp. (w formie stacjonarnej, jak i zdalnej)
🎫 Organizacja wydarzenia takiego jak: festiwal, spotkanie z ekspertem, meeting, konferencja naukowa, webinarium, nagranie filmu instruktażowego/edukacyjnego itp. (w formie stacjonarnej i zdalnej)
📚 Zakup materiałów niezbędnych do realizacji projektu naukowego, takich jak zakup materiałów zbywalnych, wyposażenia laboratorium itp.
🏷 Zakup usług niezbędnych do realizacji projektu naukowego, takich jak: leasing sprzętu badawczego lub komputerowego, wynajem przestrzeni, usługi reklamowe, usługi marketingowe.

Inne projekty mogą być realizowane za wyraźną, indywidualną i pisemną zgodą Organizatora Konkursu.

Jak zgłosić swoje przedsięwzięcie?
Wypełnijcie formularz na naszej stronie internetowej (dla zarejestrowanych użytkowników) i króko opiszcie swój projekt: https://iuw.edu.pl/pl/projects/labpom/zgloszenie/
Formularz będzie otwarty do 15 listopada 2020 (niedziela, godz. 23:59).

⚫ Projekty, które otrzymały dofinansownie w poprzednich edycjach znajdziecie tutaj: https://iuw.edu.pl/pl/projektyuczestnikow/
————-
Wszelkie pytania, watpliwości możecie kierować na: projekty@inkubator.uw.edu.pl
————-
Sponsorem grantów jest Roche Polska.