RUSZ z miejsca – rekrutacja do programu edukacyjno-mentoringowego!

Jesteście gotowi, by po tej długiej przerwie rozRUSZać Wasze pomysły? Świetnie się składa, bo RUSZ z miejsca wraca i chętnie przyjmie Was pod swoje skrzydła!

RUSZ z miejsca to program edukacyjno-mentoringowy, który zapewni rozwój projektu, nad którym pracujecie, a który (być może) stanął na chwilę w miejscu i potrzebuje wsparcia z konkretnej branży.

Przeczytaj również:

Kreatywne ROCHEady: szach mat dla stwardnienia rozsianego

W ramach 5-osobowych, grupowych spotkań (z osobami, które są na podobnym etapie w projekcie) pod okiem doświadczonego mentora będziecie mogli wspólnie rozpracować problematyczne aspekty Waszego przedsięwzięcia, skorzystać z rad i doświadczenia innych, nawzajem motywować się do dalszego rozwoju. Mentor wyznaczy cele biznesowe na najbliższy czas i pomoże zaplanować kolejne działania w projekcie.
Wasze zmagania wesprą też mentorzy wspomagający i eksperci z różnych dziedzin (np. model biznesowy, PR, marketing online, prawo, sprzedaż, zarządzanie zespołem, księgowość).

RUSZ z miejsca w skrócie to:
✅ praca w 5-osobowej grupie,
✅ 5 spotkań grupowych (co 2-3 tygodnie),
✅ praca pod okiem head mentora,
✅ 8 spotkań indywidualnych z mentorem wspomagającym,
✅ rozwój wszelkich projektów (od biznesowych, społecznych, po naukowe).

Co trzeba zrobić, by wziąć udział w programie?

• Mieć projekt, nad którym już pracujecie i chcecie go intensywnie rozwijać.
  • Wypełnić formularz zgłoszeniowy.
  • Poczekać na odpowiedź – wybrane osoby zaprosimy na rozmowę.
  • Potwierdzić swoją dostępność w trakcie trwania programu.
  • Przyjść na pierwsze spotkanie (online) i RUSZyć z miejsca!

Rekrutacja trwa do 10 listopada (wtorek, 23:59), więc nie zwlekajcie i RUSZcie z miejsca swój projekt już teraz!
⚡ Zgłoście się tutaj: https://iuw.edu.pl/pl/projekty/formularz-rusz/
Rozmowy rekrutacyjne odbędą się 5 i 6 listopada 2020.
————-
❗ W programie mogą wziąć udział studenci 4 ostatnich semestrów na UW (tj. program jest dostępny tylko dla studentów II,III roku I stopnia, I i II roku II stopnia, IV i V rok studiów jednolitych magisterskich).
———
RUSZ z miejsca jest organizowany w ramach Programu zintegrowanych działań na rzecz rozwoju Uniwersytetu Warszawskiego i finansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. Celem programu ZIP, realizowanego na UW w latach 2018-2022, jest rozwój kompetencji studentów, doktorantów i pracowników oraz wprowadzenie narzędzi, które pozwolą usprawnić zarządzanie uczelnią. Dofinansowanie programu wynosi ponad 38 mln zł. Więcej informacji na: www.zip.uw.edu.pl